Minust

Kes ma olen

Olen Kairi.
12 aastat tagasi otsisin võimalust muuta oma elu, kuna ei näinud perspektiivi oma erialal. Otsisin uusi väljakutseid, mis annavad võimaluse elada huvitavat, aktiivset elu ja samas ka võimalust saada edukakas.

Kairi.ee

Sattusin üritusele, kus inimesed olid oma toitumisharjumusi muutes saanud suurepäraseid tulemusi. Otsustasin proovida. Omandasin uued teadmised, oskused ja sain teada, et õiget toitumist on vaja kõigile, mitte ainult ülekaalulistele. Mina, kes ma olen alati olnud 52 kg, midin muutma oma mõtlemist. Inimene on see , mida sööb. Vana fraas, aga aktuaalsem, kui kunagi varem.

Miks ma seda teen juba 12 aastat?

Jõudsin arusaamisele, et see on parim võimalus olla parim versioon endast ja sel moel saan aidata paljudel inimestel muuta nende elukvaliteeti, muutes toitumist ja kehalist aktiivsust. 80% toitumine, 20% kehaline aktiivusus ja 100% positiivne häälestatus.

Kuidas ma tänasesse olen jõudnud?Tartu Jooksumaratonil

Ma ei kahetse oma valikut. Mu uus elustiil on väga aktiivne. Just seda ma otsisin 12 aastat tagasi. Olen saanud palju koolitusi, treeninguid, nii regionaalseid kui ka rahvusvahelisi.

Mul on Tervisliku ja Aktiivse eluviisi klubi, kus toimuvad erinevad projektid. Eesmärk pole mitte lihtsalt aidata inimestel kaalu langetada, vaid muuta harjumusi. Sellised klubid on mul veel Tartus ja Põltsamaal.  Tervisliku ja Aktiivse elustiili klubid eksisteerivad üle kogu maailma. Kui reisite, siis on teil võimalus näha sellised klubisid teistes riikides.

Mis mind motiveerib?

Suurepärased tulemused, mida minu kliendid saavutavad, on parim motivatsioon. Iga inimene on minu jaoks uus ja huvitav projekt, mis nõuab aega, energiat ja tähelepanu.

Tervislik aktiivne elustiil on väga populaarne kogu maailmas. Eesmärk on ka Eestis kaasata rohkem inimesi, sõltumata vanusest,  rahvusest, religioonist jne.