Privaaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Kairi/Elustiili- ja toitumisnôustaja Facebooki lehel ja  veebilehel aadressil KAIRI.ee kaitseme klientide ja kasutajate privaatsust.
Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade kohta seoses teabe kogumise ja kasutamisega. KAIRI.ee jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid informeerides.

Kogutavad andmed

Võime paluda Teil teatud veebilehe ja Facebooki lehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid või Teie personaalset informatsiooni nagu Teie nimi, aadress, postiindeks, e-posti aadress, telefoninumber. Kogutud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitika tingimustele.
Teil on õigus teada, milliseid isikuandmeid me Teie kohta omame ning neid andmeid parandada, muuta või kustutada.

Kogutud andmete kasutamine

Kasutame kogutud andmeid vaid kliendipoolsete tellimuste täitmise ning oma teenusepakkumise analüüsimise ja arendamise tarbeks. Näiteks võime veebilehe külastamisel kogutud andmeid kasutada ostjatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste analüüsiks, võimalike veebilehe kasutamisel ilmnenud tõrgete lahendamiseks, kasutaja kogemuse parendamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Suhtlusel säilitame kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või muudel vajalikel eesmärkidel. Samuti võime Teie poolt avalikustatud andmeid kasutada oluliste teadete saatmiseks veebilehe ja meie toodete kohta.

Kairi/Elustiili- ja toitumisnôustaja ja KAIRI.ee võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele isikutele nagu meie partnerid, kelle ülesanded seonduvad tellimuste kohaletoimetamisega.

Turvalisus

Rakendame vajalikke meetmeid, et kaitsta Kairi/Elustiili- ja Toitumisnôustaja/ KAIRI.ee lehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest ning Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

Kui Te klikite mõnele meie kodulehel toodud lingile, mis suunab Teid meie veebilehelt edasi kolmandast isikust organisatsiooni või ettevõtte kodulehele, siis isegi kui veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Kairi/Elustiili- ja Toitumisnôustaja FAcebookii leht ja KAIRI.ee kontrolli kolmanda osapoole veebilehe üle ega vastuta kolmanda isiku tegevuse eest. Meie veebilehelt kolmanda isiku veebilehele navigeerimisel peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kasutades Kairi/Elustiili-ja Toitumisnôustaja/KAIRI.ee veebilehte nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te meie veebilehte kasutada. Jätame endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal. Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isikuandmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siinsamas privaatsuspoliitika lehel.

Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga selle rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust aadressil kairi@kairi.ee